HAKKIMIZDA

               ASPERA YAŞAM ALANLARI İNŞAAT SAN.TİC.A.Ş  2009 yılında  GROUP şirketi olarak İstanbul’da kuruldu. ASPERA YAPI kurulduğu yıldan başlayarak, KONUT VE İŞ MERKEZİ  inşaat işlerinde faaliyet göstererek, teknik kadro, teknoloji ve donanım yönünden sürekli gelişerek,iş hacmini artıran bir trend yakalamıştır.
              ASPERA YAPI olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. İlkemiz, topluma hizmet etmek ve ülkemizin refahına sonsuz önem vermektir. Kendimizi topluma karşı sorumlu hissediyoruz yalnızca inşaat, projeleriyle değil; eğitim ve çevre anlamında da topluma katkıda bulunmayı kendimize görev biliyoruz. Çünkü gönülden inanıyoruz ki; en iyi yatırım geleceğe yapılan yatırımdır ve kalkınma eğitimli vatandaşlar sayesinde olur. Yenilikçi bakış açısı, toplam kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci İLE ASPERA YAPI, çevreye duyarlı, insana saygılı ve topluma karşı sorumludur. Kaliteden ödün vermeden gerçekleştirdiği hizmetlerle, çalıştığı bütün kuruluşlardan olumlu referans almanın haklı gururunu yaşamaktadır.
              Deneyimli, vizyonu geniş, kendine güvenen bir yönetim, sahip olduğu entelektüel sermaye ve güçlü kurumsal yapısı ile ASPERA YAPI sektörde örnek olmaya ve ülkesine olumlu katkıda bulunmaya  devam edecektir. Şirket, deneyimini araştırmacı kimliği ile birleştirerek, kazanmış olduğu bilgi birikimi sayesinde, yapımını üstlendiği işlerde önemli başarılar elde etmiştir. Uzman kadro, üstün donanım ve güçlü finansal yapısıyla, prensipleri dürüstlük ve güvenilirlik olan ASPERA YAPI, bu sayede inşaat sektöründe saygın bir yer elde etmiştir.

 

MİSYONUMUZ
              İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak. Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak. Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek.

 

VİZYONUMUZ
              Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yaşam Mimarlığı felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak. Çevreye karşı duyarlıyız, doğal kaynakları arttırarak toplumun yararına sunuyoruz. Biz, ASPERA YAPI olarak müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye; işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmaya devam edeceğiz. Her girişimimizde, insanoğluna olan bağımlılığımızı sürdüreceğiz.